Altındağ Buderus Servisi

Buderus Servis Ankara

Altındağ Buderus servisi yaklaşık 25 yıldır güvenle ve en hesaplı şekilde kombi servis hizmeti vermektedir. Sizler için Buderus markalı kombilerde uzmanlaşmış olan Altındağ Buderus servisi ekibi ile çağrı merkezi ve mail adresi aracılığı ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Kış aylarında yaşanan en büyük kombi problemlerinden biri cihazın donmasıdır. Kombi cihazlarında donmanın önlenmesi için Altındağ Buderus servisi ekibimiz yoğuşma gider için izolasyonun kontrolünü sağlamaktadır. İzolasyonun olması kombinin donma korumasını sağlamaktadır.

Altındağ Buderus Kombi Servisi

Kombi kullanımı sırasında kaçak akım diğer elektronik cihazlarınızında zarar görmesine ve tesisatınızın da zarar görmesine sebep olabilmektedir. Bu sebeple kaçak elektrik akımından korunmak için Altındağ Buderus servisi teknisyenlerine regülatör taktırabilirsiniz. Regülatör kullanımı hem kaçak elektriği hem de ana kartın zarar görmesini engellemektedir.

Kombi cihazları hepimizin hayatını birçok anlamda kolaylaştırmaktadır. Yazın ve kışın içerideki havnın ısınmasını ya da soğumasını sağlayan bu cihazların kullanım alanı da son derece önemlidir.

Büyük bir odada kapasitesi düşük kombi kullanımı enerji israfına yol açmaktadır. Bu konuda eğer bir fikriniz yok ise Altındağ Buderus servisi ile görüşerek kombinizin en doğru yere kurulumunu profesyonel ekibimize yaptırabilirsiniz.

Sizler için en iyi hizmeti veren Altındağ Buderus servisi ekibimiz 7-24 her türlü kombi probleminizde sizler için çalışmaktadır.

Kombinizde çalışırken normalden farklı bir ses duymanız durumunda derhal Altındağ Buderus servisi ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü kombi cihazlarının farklı sesler çıkararak çalışması atık gazı tahliye eden fanların bozulduğu anlamına gelmektedir.

Kombi cihazlarının çalışırken ses çıkarması aynı zamanda suyun sirkülasyonunu sağlayan pompanın da bozulduğu ya da parçalandığı anlamına da gelmektedir.

Altındağ Buderus servisi ekibine yaptırabileceğiniz pompa tamiri ya da değişim işlemi sayesinde kombinizi tekrardan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Sizler için 7-24 çalışan Altındağ Buderus servisi sayesinde kombilerinizin bakım, tamir ya da parça değişimi gibi bir çok işlemini oldukça hesaplı ve hızlı bir şekilde alanında uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Evinizde, iş yerinizde ya da herhangi bir yerde kombi kullanımı sırasında gaz kokusu duymanız son derece tehlikelidir. Bu durumun önüne geçmek için öncelikle kombinizi kapatmalısınız. Sonrasında Altındağ Buderus servisi ekibine haber vermelisiniz. Bu sayede profesyonel bir şekilde gaz kokusunun sebebi araştırılır ve çözüme kavuşulur.

Kombilerin kullanımı sırasında en çok yaşanan problemlerden biri peteklerin ısınmamasıdır. Kalorifer peteklerinin ısınamamasının en büyük sebebi peteklerin doğru bir şekilde bağlanmamasıdır.

Altındağ Buderus servisi ile iletişime geçerek alanında uzman ustalarımızın peteklerinizi doğru bir şekilde bağlatabilirsiniz.

Aynı zamanda peteklerinizin ısınamamasının bir başka sebebi 3 yollu denilen parçanın zarar görmesi ya da tıkanmasıdır. Her kalorifer peteğinde bulunan bu parça bozulduğunda ya da tıkandığında sıcak suyu diğer kısma iletemez.

Bu sebeple de ev de kalorifer petekleri de gerektiği gibi ısınamaz. Altındağ Buderus servisi ile iletişime geçerek 3 yollu denilen parçanın kontrolünü yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir