Mamak Buderus Servisi

Buderus Servis Ankara

Mamak Buderus servisi; Ankara’nın Mamak semtindeki Buderus kombi kullanıcıları için 7-24 servis hizmeti sağlamaktadır.

Buderus markalı kombiler için sertifikalı eğitim almış olan ekibimiz sizlere en iyi ve en hesaplı hizmet garantisi de vermektedir.

Ev, iş yeri, okullar, sanayi, kurumlar ve daha birçok yerde kullanılan kombi cihazları hem sıcak su hem de kaloriferlerin ısımasını sağlamaktadır.

Mamak Buderus Kombi Servisi

Eski tip bacalı kombilerin kullanımı hala yaygın olsa da Mamak Buderus servisi olarak bacalı kombilerin kullanımını müşterilerimize önermiyoruz. Ancak bacalı kombilerin kullanımına devam edilecekse bazı önlemlerin alınması çok daha doğru bir kullanım sağlayacaktır.

Bacalı kombiler zarar görebileceği ve içindeki havayı bulunduğu ortama verebileceği için insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu sebeple Buderus markalı yoğuşmalı ya da hermetik cihazların kullanılmasını Mamak Buderus servisi olarak daha çok önermekteyiz.

Ancak bacalı kombilerin kullanımına devam edilecekse bacanın uzunluğu 3 metreyi geçmemeli ve kesinlikle ortamda menfezlerin bulunması gerekmektedir. Menfez kontrollerinizi ve takılması gibi işlemleri de profesyonel Mamak Buderus  servisi yapmaktadır.

Menfezler dışarıdan içeriye temiz hava girişini sağlamaktadır. Menfezlerin önünün açık olması bacalı kombilerin tehlikesini azaltmaktadır. Mamak Buderus servisi ekibimiz aynı zamanda menfezlerin takılmasını da sağlayan bir servis hizmetidir.

Peteklerde üstten sıcak su girişinin alt çaprazdan da çıkışının olması en doğru bağlanma şeklidir. Bu sayede sıcak su tüm petekte dolaşıp, etrafını ısıtır.

Kombi Bakımı

Buderus kombinizin bakımını ve peteklerinizin bakımını yaptırdıktan sonra doğru bir şekilde bağlanan petekler sayesinde yıl boyu verimli bir şekilde kullanabilir ve gaz tasarrufu yapabilirisiniz. Mamak Buderus servisi ekibimiz profesyonel bir şekilde kombi ve petek bakım işlemleri yapmaktadır.

Yoğuşmalı kombilerin tahliye borularından zehirli atık su akmaktadır. Bu su sağlık için son derece tehlikelidir ve kesinlikle temas edilmemesi gerekmektedir. Bu sebeple yoğuşmalı kombinizin tahliye borusunun profesyonel bir şekilde Mamak Buderus servisi ekibimiz tarafından banyoya bağlanması gerekmektedir.

Mamak Buderus servisi ekibimiz yoğuşmalı kombinizin tahliye borusunun banyoya bağlanması işlemini sağlamaktadır. Bu sayede atık su ile karşılaşmadan ve temas etmeden hemen tahliye olması bilinçli bir şekilde profesyonel Mamak Buderus servisi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Buderus yoğuşmalı cihazların yanı sıra peteklerin de nasıl bağlandığı kombinizin verimli çalışması açısından oldukça önemlidir. Doğru bir şekilde bağlanmış petekler yıl boyu sorunsuz bir şekilde çalışır ve kombinizin de fazla gaz yakmasını engelleyerek tasarruf sağlamaktadır.

Mamak Buderus servisi ekibimiz peteklerinizin doğru bir şekilde bağlanmasını ve kontrol edilmesi hizmetini de sunmaktadır.

Yoğuşmalı ve hermetik cihazlar kullanım kolaylığı ve sağlıklı oluşu sebebiyle Mamak Buderus servisi ekibi olarak en çok önerdiğimiz kombi cihazları arasında yer almaktadır. Yoğuşmalı ve hermetik cihazların hem kullanımları hem de bakımları bacalı cihazlara göre çok daha kolay ve hesaplıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir